Elevi / Clase / Grupe

Grupe grădiniță

Grupa mijlocie

(Buburuzele)

 

Grupa mare

(Ștrumfii)

Grupa maghiară

(Florile)

Grupa mică

(Albinuțele)

Clase școala

profesională

Clasa a XI-a

Clasa a IX-a

Clasa a X-a

Clase liceu

Grupa   mare – ştrumfii

anul școlar 2019 - 2020

Institutor Henteş Elena Simona

 

Nr.

crt.

Numele şi prenumele preşcolarilor

1

BĂLĂŞICĂ MARIA

2

CĂLDĂRAR MARIA

3

CHIPER SAUL GABRIEL

4

FARAGO PAULA ANAMARIA

5

FARAGO CIPRIAN ROBERT

6

LUŢĂ MAIA NATALIA

7

MILKA  DAVID ANDREI

8

MOLDOVAN DAVID

9

MOLDOVAN MARIA

10

MOLDOVAN SONIA

11

MUNTEAN MIRUNA

12

PĂRĂU ANTONIA MONICA

13

ROŞCA ROBERTO

14

SON RALUCA MELISA

15

TEANC MIREYA ELISA

16

VARGA MIHAI DAVID

Grupa mijlocie (Buburuzele)

anul școlar 2019 - 2020

Prof. învățământ preprimar Sălcudean Daniela

 

Nr crt

  Numele şi prenumele 

1.

HANG   I.  DANIELA

2.

DAVID  Z. 

PETRUS CRISTIAN

3.

SAS  L.M.  LIVIU ADRIAN

4.

SCRIDON  Ghe.

SERGIU EDUARD

5.

STUPARU  C. 

TUDOR MIHAI

6.

ANCA  V.  

DAVID GABRIEL

7.

COMAN  T. C.

MARIA SOFIA

8.

CANALOȘ  L.R. 

LUCICA MARIA

9.

KIS  C.B.  

MAYA ALEXANDRA

10.

MOLDOVAN  R. 

ANDREEA ROXANA

11.

ROSTAŞ   I.V.  

ESTERA DENISA

12.

ŞIPOŞ    I.C.  

ALEXANDRU

13.

SPĂTAR   S. 

SEBASTIAN ARYAN

14.

SZASZ    A.  

VALENTIN DARIUS

15.

MUNTEAN  C.   RAHELA

16.

POPA  I.R .

ANTONIA MARIA

17.

GEGOLLAJ  B. ELBAN

18.

GURGHIAN V. EMA

19.

POP RAZVAN

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa mică (Albinuțele)

anul școlar 2019 - 2020

Prof. învățământ preprimar Stoica Anica

 

Nr. crt

Numele şi prenumele copilului

1.

BOTEZAN  TIANIS

2.

BUKKOSI  ELIF

3.

CIOCA  AYANA  MARIA

4.

JOVREA  ILINCA  MARIA

5.

KIS  ARIANA  MARIA

6.

MIHAI  ANDREEA  ALEXIA

7.

MIHAI  SORIN  ALEXIO

8.

MUNTEAN  MARA  MIRUNA

9.

ONCIA  ŞTEFANIA  MARIA

10.

OPRIŞOR  DAMIAN  STELIAN

11.

PĂRĂU  ANDRADA  MARIA

12.

RUS  PAVEL  CRISTIAN

13.

RUS  RADAMES  PAUL

14.

SASCA  EMANUEL

15.

SASCA  FILIP

16.

SAS  DARIA  FLORINA

17.

URSU  KEVIN  FLORINUŢ

18.

VARGA  CRISTIAN  EMANUEL

19.

ADAM  IASMINA  MARIA

Clasa a XI-a,

Școala profesională

Calificările profesionale: brutar patiser, preparator produse făinoase,Mecanic agricol

  An şcolar 2019-2020

Diriginte, prof. Mărginean Ioan

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Calificarea

1

ANGYAL L.E. DAVID-MIREL

Mecanic agricol

2

BALEA E. EMIL-ANDREI

Mecanic agricol

3

BESENYEI I. TAMAS-ISTVAN

Mecanic agricol

4

BLAGA I. IOAN-CĂTĂLIN

Mecanic agricol

5

BOTA I.V. IULIA-DENISA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

6

BOTOREA I. ANDREI-GABRIEL

Mecanic agricol

7

DORDEA V.F. DANIEL-CLAUDIU

Mecanic mecanic

8

DORDEA ALINA MARIA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

9

GAL I. ILEANA-ALEXANDRA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

10

HANG I. GABRIEL

Mecanic agricol

11

HEREPEAN I. MARIA-EMILIA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

12

HOFMAN P. VALENTINA-AURORA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

13

JOVREA I. ALEXANDRU-MIHAI

Mecanic agricol

14

MĂRGINEAN G. GHEORGHE-COSMIN

Mecanic agricol

15

MOLDOVAN M. MATEI ANTON

Mecanic agricol

16

MOLDOVAN C.L. BENIAMIN

Brutar patiser, preparator produse făinoase

17

NAN N. NICOLAE-MARIAN

Mecanic mecanic

18

OLTEAN C.I. CĂLIN-LAURENŢIU

Mecanic mecanic

19

POP I. VASILE-LAURENŢIU

Mecanic agricol

20

ŞOPTEREAN M.I. DAVID-IONUŢ

Mecanic agricol

21

VĂIDEAN V.I. VALER-MIHAI

Mecanic agricol

Nr.

Crt.

Numele şi prenumele

Specializarea

1

CĂTANĂ V.G.I. VASILE-ANDREI

Brutar patiser, preparator produse făinoase

2

FODOR F. FABIANA-LAVINIA-LUCREŢIA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

3

MAIER T. DANIELA-DENISA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

4

MOCA I. AMALIA-DENISA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

5

MOLNAR I. ALISIA-IOANA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

6

NEACŞA L. NICOLETA-BIANCA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

7

VARODI Ş. IZABELA-ANDREEA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

8

VASILICHI M. DANIELA-ALEXANDRA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

9

BAIKO I. ARNOLD-CRISTIAN

Mecanică agricolă

10

CĂTANĂ M. CRISTIAN-PAUL

Mecanică agricolă

11

DAMASCHIN D. DORIN-ANIN

Mecanică agricolă

12

FARKAS T. TIVADAR-SZILARD

Mecanică agricolă

13

MARIAN N.I. ALEXANDRU-ANDREI

Mecanică agricolă

14

MARIAN N.I. DARIUS-IOAN

Mecanică agricolă

15

PUSI D. DANIEL-CRISTIAN

Mecanică agricolă

16

TULI R. REMUS-MĂDĂLIN

Mecanică agricolă

17

VARGA L. LORAND-LEVENTE

Mecanică agricolă

 

 

Clasa a IX-a 

Școala profesională

Specializările: brutar patiser preparator produse făinoase și  mecanică agricolă

anul școlar 2019 – 2020

diriginte, prof Radu Mirela

 

Clasa a XII-a B

profil TEHNIC, filiera TEHNOLOGICĂ, specializarea ELECTRIC

anul școlar 2019-2020

diriginte, prof. Pîrlea Ana-Maria

 

Nr.

crt.

                Nume şi prenume

1

BELEAN A.

DAIANA-ALEXANDRA

2

BELEAN A.S.

AUGUSTIN-SEBASTIAN

3

BIRIS I. JONATAN ANDREI

4

BOJAN A.R. MARIA-ADELA

5

CĂTANĂ I.

ALEXANDRU-COSMIN

6

CHIOREAN R. PAUL-ANDREI

7

CHIRILĂ M. RALUCA-COSMINA

8

CIOCA I. IOAN-COSMIN

9

GHEORGHIU T. TINCUŢA

10

GYORFI A.F. STEFANIA- ALINA

11

KALUCZ P. E.

IOANA-ALEXANDRA

12

LUNG M.I. MARIUS

13

MATEIU I.P. IONUŢ-PETRONEL

14

MAXIM A.AURELIAN-CĂTĂLIN

15

MAXIN T. LAURENŢIU

16

MĂRGINEAN A.

LAURA-ANDREEA

17

MĂRGINEAN I. NICODIM-IOAN

18

MOLDOVAN D. PAUL - CĂTĂLIN

19

MOLDOVAN I.

ANDREEA-RAMONA

20

NEAGU V. VALENTIN-BOGDAN

21

PRECUP A. DIANA-MARIA

22

ROŞCA O.L. ALIN-FLAVIU

23

ŞANTA G. DAN

24

ŞIPOŞ C.A. ADRIAN-CRISTIAN

25

ŞTEF V.L. VLAD-IOAN

26

VELCHEREAN M.

MIHAI-ADRIAN

27

VULTUR G.V. VLAD-CĂTĂLIN

28

SOCOL GABRIELA ROXANA

Clasa a XII-a A

profil REAL, filiera TEORETICĂ, specializare ŞTIINŢE ALE NATURII

anul școlar 2019-2020

diriginte,  prof.  Moldovan Adina

 

Nr.

crt.

               Nume şi prenume

1

BAKO S. NORBERT-SANDOR

2

BLENCHE M. DIANA-MELANIA

3

BRUSTUR M.A. 

CĂTĂLINA-GEORGIANA

4

CĂTANĂ S.N.

ADELINA DANIELA

5

DEGAN E. MARIUS-IOAN

6

DORDEA I. IONUŢ-CASIAN

7

FEŞTEU G.M. MARIA-ANDREEA

8

GANEA F.P. ADELA-IOANA

9

GHEBOREAN D.T.

BOGDAN-DACIAN

10

HANG V. VLAD-ALEXANDRU

11

IUŞAN I.S. MARIA-RALUCA

12

LUCA T. COSMINA-MARIA

13

LUP G.B.

GHEORGHE SEBASTIAN

14

MACARIE I.

IOAN-DARIUS-ARIAN

15

MAILAT I.D. TIMEA-CARMINA

16

MĂCINICĂ S. RAREŞ-VLĂDUŢ

17

PALFI L. MĂDĂLINA- NICOLETA

18

PALFI L. RAUL-ROBERT

19

ROIBAN F. MARIA GABRIELA

20

ROIBAN G.D. ANCA-LAVINIA

21

ROIBAN G.D. RALUCA

22

ROSTAS  P. MUREŞ-EMANUEL

23

SAND D.C. CRISTIAN

24

SAND V.G. DENIS-VASILE

25

SIMULA O.D. VALENTIN

26

STAN D. MĂDĂLINA-COSMINA

27

TODORAN V. JULIA-MĂDĂLINA

28

ŢINCUŞ I.T. IOSIF-PAUL

29

ŢURCA G. ROXANA-ANDRADA

 

Clasa a XI-a B

profil TEHNIC, filiera TEHNOLOGICĂ, specializarea ELECTRIC

anul școlar 2019-2020

diriginte, prof. Dubencu Marcel

 

Nr.

crt.

         Nume şi prenume

1

ANDREIU V. CLAUDIU

2

BELEAN A. ALIN-VALENTIN

3

BIRIŞ G. DANIELA

4

BOTOREA A. DANIEL-ADRIAN

5

BUKKOSI L. BEATRIX

6

CIOARĂ A.C.

LAURENŢIU-FLAVIU

7

COSTEA G.

GEORGIANA ANDREEA

8

DOMOKOS L.

FRANCESCA-ANITA

9

DORDEA I. ANDREI-IONUŢ

10

LASZLO F.L.

FERENC-LORAND din XA

11

MARIAN C.CAMELIA ANICA

12

MOLDOVAN V.C.

DANIEL-CĂLIN

13

MURESAN I.COSMIN IONUT

14

OROIAN V. ANDREI-VIOREL

15

POP I.A. ALEXANDRU-PAUL

16

ROIBAN D. DIANA-MARIA

17

ROMAN V. MIHAI

18

ROTH A.M.

DENISA-GEORGIANA

19

STOICA V. RAUL-VIRGIL

20

ŞANTA S. CLAUDIU

 

Clasa a XI-a A

profil REAL, filiera TEORETICĂ, specializare ŞTIINŢE ALE NATURII

anul școlar 2019 – 2020

 

diriginte, prof. Prihoi Vasile

 

Nr.crt.

            Nume şi prenume

1

BACIU T. CARMINA-MARIA

2

BIRIŞ V. LARISA-IOANA

3

BUCUR R. GIANINA-ANDREEA

4

CĂPUŞAN I.

DANIELA-CORINA

5

COSTIN V.

VASILE-ALEXANDRU

6

DRAGUS I. ZOLTAN-ANDREI

7

GHILA-BOŞA A.I. ALEX-DENIS

8

IERNUŢAN N.

NICOLAE-MĂDĂLIN

9

LOBONŢ A.V.

ANCA-VALENTINA

10

MOCAN I.P. MIHAI

11

NECULA D. RAREŞ-CĂLIN

12

NISTOR I.E. DARIUS EMIL

13

PANTEA I.

RĂZVAN de la Luduş

14

POP A.M.

MARCELA-ANDRA

15

ROTAR G.

DARIA-MARIA-DENISA

16

SAND C. ANDRA-PATRICIA

17

SAND V.G. MARIA-CASIANA

18

SĂUCA C.M.

MARINA-CĂTĂLINA

19

SÎMPĂLEAN N. SERGIU

20

STAN T.D. LUCIAN-DANIEL

21

ŞUTEU L.V. IULIAN

22

ŞUTEU L.V. RAREŞ

23

TRIF V. CLAUDIU-VIOREL

24

VARADI A. MELINDA-MARIA

25

VELICHE N.

NICOLETA-LAURA

Clasa  a X-a B,

filiera TEHNOLOGICĂ, profilul TEHNIC, specializarea TEHNICIAN ÎN INSTALAŢII ELECTRICE

an şcolar 2019-2020

Diriginte, prof. Zogorean Camelia

 

Nr. crt.

Numele și prenumele

1

ALB I. DARIUS-IOAN

2

CĂLIN V.S.

ANDRADA-GEORGIANA

3

CĂPUȘAN G.I.

CASIAN-NICOLAE

4

CĂTANĂ S.

ANDA-CRISTIANA

5

CERGHIZAN A.G.

BOGDAN-ADRIAN

6

CHIOREAN A.

ALEXANDRU-ADRIAN

7

CÎNDEA V. ADELINA-DIANA

8

COZMA M.  ALONIA-IZABELA

9

DAN T.M. DRAGOȘ-VALENTIN

10

MOLDOVAN C.L. RADU

11

MOLDOVAN I.

CĂTĂLIN-RĂZVAN

12

MOLDOVAN V.

DAN-OCTAVIAN

13

MOLDOVAN V.I. CLAUDIU

14

NEMEŞ S.S. RAREŞ-CĂTĂLIN

15

OGREAN I. RAUL-CĂTĂLIN

16

OLTEAN V.G.

CĂTĂLIN-GABRIEL

17

PĂCURAR R.

ROMULUS-CĂLIN

18

POP G.

HORAȚIU-ALEXANDRU

19

PUSCAS G.

ROBERT SAMUEL

20

RAȚIU I.N. RAMON-FLAVIU

21

ROMAN C. IONUȚ-DANIEL

22

ȘIMON N.F. MADIAN-IOAN

23

STOICA V.

LAURENȚIU-VALENTIN

24

TILINCĂ R.

SEBASTIAN-ROMICĂ

25

VĂIDEAN F.

ALEXANDRA-ANDREEA

Clasa a X-a A

filiera TEORETICĂ, profil REAL specializarea ŞTIINŢE ALE NATURII

an şcolar 2019-2020

diriginte, prof. Simon Daniela

 

Nr. crt.

      Numele și prenumele

1

BALEA Ș. ROXANA-ADRIANA

2

BIRCEA N.RAMONA NICOLETA

3

BOCIARDI I.A. BRIGITTA

4

BOROŞ P.B.

VASILE-ALEXANDRU

5

BRUSTUR C.M.

CRISTINA-MARIA

6

CORMOȘ V. VASILE

7

DOBONDI I. CRISTINA

8

HALLAI A. S. ANCA-RALUCA

9

LICURICI V. ALIDA-ARIADA

10

MACARIE I.

ANA RAISA DARIANA

11

MĂRGINEAN M.D. 

DANIELA-GABRIELA

12

MOLNAR-ROTH V.

RALUCA-RAMONA

13

PĂCURAR N.F.

NARCISA-ANCUȚA

14

POP I.S.  BIANCA-CĂTĂLINA

15

SANTA C. MIRIAM-ȘTEFANIA

16

SUCIU A. LOREDANA-BIANCA

17

ȚETCU I.S. SERGIU-LUCIAN

18

VLAD K. ANA-MARIA

19

VLAD L.V.DALIA ANDREEA

Clasa a IX-a B

filiera TEHNOLOGICĂ, profilul TEHNIC, specializarea TEHNICIAN ÎN INSTALAŢII ELECTRICE, an şcolar 2019-2020

diriginte, prof. Stoica Gheorghe

 

Nr. crt.

    Numele şi prenumele

1

BORDI F.C.

FLORIN-ARMIN

2

CILI S.

ANCA-LORENA

3

CIURCUI A.

ADALBERT-LAURENŢIU

4

CREŢA N.

ALEXANDRA-GABRIELA

5

DĂBĂCAN D.

FLAVIUS-DANIEL

6

FOCŞAN V.G.

CRISTIAN-VASILE

7

GĂBUDEAN I.

DARIUS-CRISTIAN

8

HALLAI C.

MARIA-GABRIELA

9

KALUCZI C.

FLAVIUS-SEBASTIAN

10

KIRÁLY S. I

MOLA-ANDREA

11

LUCACI S. SILVIA-MĂDĂLINA

12

MĂRGINEAN S.

RAUL-CĂTĂLIN

13

MOLDOVAN A.

ALEXANDRA-LAURA

14

NEACŞA E. TIMEA-CLAUDIA

15

NEMEŞ V. DANIEL-SORIN

16

PASZTOR I.D. IOAN-VASILE

17

PRICEA T.I. SERGIU-RAREŞ

18

ROIBAN L. DARIUS-ADRIAN

19

ROTH A.M. OCTAVIAN-ADRIAN

20

SIMON L. LEVENTE

21

URSAN E. DENISA-SELENA

22

VARGA S. ESTERA

 

Clasa a IX-a A

 profilul REAL, filiera TEORETICĂ, specializarea ŞTIINŢE ALE NATURII,

an şcolar 2019-2020

Diriginte, prof. Moldovan Elena-Elvira

 

Nr. crt.

  Numele şi prenumele

1

CĂTANĂ I.

ALIN-CRISTIAN

2

CILI I.O.

IOANA-ALEXANDRA

3

COMAN F.P.

EMANUEL-CASIAN

4

GEREBENES T.

GETA

5

GRIGORIU C.D.

ANDREEA-COSMINA

6

GUŢIU D.

NIDIA-ALEXANDRA

7

JOVREA C.

CLAUDIA-AMALIA

8

MARIAN G.F.

GEORGE-BOGDAN

9

MATEA P.

LAURA

10

MATEA P. LORENA

11

MATEIU I.

NATALIA-RUXANDRA

12

MOLDOVAN M.T.

BIANCA-MĂDĂLINA

13

NEFEREAN I.

ANDREEA-MIHAELA

14

PĂCURAR G.

GEORGE

15

PUIBER  I.Ş.

OCTAVIAN-IOAN

16

STAN T.D.

RĂZVAN-VLAD

17

TEANC O.D.V.

LORENA-ANDRADA-IOANA

18

UNGUREAN R.I.

RALUCA-ANDREEA

19

ZIMMERMANN O.

ISABELA-MICHAELA

 

Site creat și administrat de prof. Vasile PRIHOI - Iernut 2019

gs_iernut@yahoo.com

Iernut, str. Mihai Eminescu,

nr. 9/A

cod poștal 545100

jud. Iernut, România

Tel. secretariat:  0265471420

Tel. și fax : 0265471411

SOCIAL MEDIA

 

LICEUL TEHNOLOGIC IERNUT

Clasa a IX-a 

Școala profesională

calificările profesionale: brutar patiser preparator produse făinoase și  mecanică agricolă

anul școlar 2019 – 2020

diriginte, prof Radu Mirela

 

 

Nr.

Crt.

Numele şi prenumele

Specializarea

1

CĂTANĂ V.G.I. VASILE-ANDREI

Brutar patiser, preparator produse făinoase

2

FODOR F. FABIANA-LAVINIA-LUCREŢIA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

3

MAIER T. DANIELA-DENISA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

4

MOCA I. AMALIA-DENISA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

5

MOLNAR I. ALISIA-IOANA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

6

NEACŞA L. NICOLETA-BIANCA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

7

VARODI Ş. IZABELA-ANDREEA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

8

VASILICHI M. DANIELA-ALEXANDRA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

9

BAIKO I. ARNOLD-CRISTIAN

Mecanică agricolă

10

CĂTANĂ M. CRISTIAN-PAUL

Mecanică agricolă

11

DAMASCHIN D. DORIN-ANIN

Mecanică agricolă

12

FARKAS T. TIVADAR-SZILARD

Mecanică agricolă

13

MARIAN N.I. ALEXANDRU-ANDREI

Mecanică agricolă

14

MARIAN N.I. DARIUS-IOAN

Mecanică agricolă

15

PUSI D. DANIEL-CRISTIAN

Mecanică agricolă

16

TULI R. REMUS-MĂDĂLIN

Mecanică agricolă

17

VARGA L. LORAND-LEVENTE

Mecanică agricolă

  Clasa  a X-a

Școală profesională

profilul TEHNIC, domeniul pregătirii de bază INDUSTRIE ALIMENTARĂ,

calificarea profesională BRUTAR PATISER PREPARATOR PRODUSE FĂINOASE

an şcolar 2019-2020

diriginte, prof. STANCIU IULIA

 

Nr.crt..

     Numele şi prenumele

1

AMBRUS G.

IONUT ANDREI

2

BALEA N.

NICOLETA FLORINA

3

BARANKA G.

GEORGE

4

BORBELI I.

IULIA ELENA

5

CĂTANĂ  A. AUREL

6

CHEŢAN V.

GABRIEL VIOREL

7

CSEGEDI V.

DENISA LARISA

8

LACATUS A.

ALEX ALIN

9

MACINICA T.

FLAVIUS TEODOR

10

MOLDOVAN M.

ROXANA DENISA

11

MUNTEAN I.  IONUT

12

POPA V. ADRIAN

13

PRECUP RUBEN 

14

TRUTA A.

RAUL ANDREI

15

VARODI

KRISZTINA ROZALIA

 

Clasa a XI-a,

Școala profesională

Calificările profesionale: brutar patiser, preparator produse făinoase,Mecanic agricol

  An şcolar 2019-2020

Diriginte, prof. Mărginean Ioan

 

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Calificarea

1

ANGYAL L.E. DAVID-MIREL

Mecanic agricol

2

BALEA E. EMIL-ANDREI

Mecanic agricol

3

BESENYEI I. TAMAS-ISTVAN

Mecanic agricol

4

BLAGA I. IOAN-CĂTĂLIN

Mecanic agricol

5

BOTA I.V. IULIA-DENISA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

6

BOTOREA I. ANDREI-GABRIEL

Mecanic agricol

7

DORDEA V.F. DANIEL-CLAUDIU

Mecanic mecanic

8

DORDEA ALINA MARIA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

9

GAL I. ILEANA-ALEXANDRA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

10

HANG I. GABRIEL

Mecanic agricol

11

HEREPEAN I. MARIA-EMILIA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

12

HOFMAN P. VALENTINA-AURORA

Brutar patiser, preparator produse făinoase

13

JOVREA I. ALEXANDRU-MIHAI

Mecanic agricol

14

MĂRGINEAN G. GHEORGHE-COSMIN

Mecanic agricol

15

MOLDOVAN M. MATEI ANTON

Mecanic agricol

16

MOLDOVAN C.L. BENIAMIN

Brutar patiser, preparator produse făinoase

17

NAN N. NICOLAE-MARIAN

Mecanic mecanic

18

OLTEAN C.I. CĂLIN-LAURENŢIU

Mecanic mecanic

19

POP I. VASILE-LAURENŢIU

Mecanic agricol

20

ŞOPTEREAN M.I. DAVID-IONUŢ

Mecanic agricol

21

VĂIDEAN V.I. VALER-MIHAI

Mecanic agricol

 

Grupa maghiară (Grupa florilor)

anul școlar 2019 - 2020

Educatoare Demeter Elisabeta

 

Nr.crt.

Numele și prenumele copilului

1.

GABOR MATYAS DAVID

2.

MOLNAR FERENCZ ZSOLT

3.

MOLNAR ZSUZSANNA MARIA

4.

RESTAS IOSIF

5.

RESTAS RAHELA

6.

RESTAS REBECA

7.

ROMAN KOLCSAR BENETT NIKOLASZ

8.

SIMO VIVIEN MARIA

9.

SIMON KINCSO KATINKA

10.

SZASZ ERIKA ANDREA

11.

SZASZ ROBERT KRISZTIAN

12.

GABOR SAMUEL

13.

GABOR REBECA

Clasa a XII-a B

Clasa a XII-a  A

Clasa a XI-a A

Clasa a XI-a  B

Clasa a IX-a  A

Clasa a IX-a  B

Clasa a X-a  A

Clasa a X-a  B